Ilustrator Poznań prezentuje: Gołębie #4

ilustrator_poznań_twitter

Filip Bąk – ilustrator Poznań przedstawia czwarty odcinek serii komiksowej Gołębie.

ilustrator_poznań

 

Uwielbiam w swoich pracach umieszczać różne drobiazgi. Jednym z nich jest wykorzystywanie postaci z innych moich komiksów. Oprócz Flikona w odcinku występuje Jonasz. Jest to postać, którego wymyśliłem na studiach. Miał on własną serię pt.: Student architektury. Większość odcinków ukazała się w zinie J.N.T.P.D (Jak Notujesz To Podaj Dalej). Publikując go w różnych komiksach staram się dalej opowiadać jego losy. Wystąpił m.in. w 92. odcinku serii Archikadr, skąd wiemy, że po ukończeniu studiów znalazł pracę w zawodzie. Może kiedyś przedstawię Wam jego rodzinę? Filip Bąk ilustrator Poznań zaprasza do lektury pozostałych odcinków Gołębi.

ilustrator_poznań

 

[su_row][su_column size=”1/2″]

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks na zamówienie łamiesz prawa autorskie ilustratora z Poznania. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

[/su_column][su_column size=”1/2″]
ilustracja na zamówienie
[/su_column][/su_row]

Jeśli szukasz grafika na zlecenie, potrzebujesz komiksu reklamowego, ilustracji na zamówienie, story boardu, czy brand hero napisz: FILIPBAK.PL@GMAIL.COM