Ilustrator Poznań prezentuje: Gołębie #5

ilustrator_poznań_twitter

Filip Bąk – ilustrator Poznań przedstawia piąty odcinek serii komiksowej Gołębie.

ilustrator_poznań

 

W zeszłym tygodniu pisałem o epizodycznej postaci, którą wrzucam czasem w różnych komiksach. Dzisiaj zwrócę uwagę na swój podpis. Parę lat temu wymyśliłem designerski wygląd, gdzie wszystkie literki z nazwiska “Bąk” składają się z trójek. Zacząłem bawić się w ukrywanie nazwiska, do czego zainspirował mnie Don Rosa. Amerykański autor nie mógł podpisywać swoich komiksów tworzonych dla Disneya, więc sprawnie ukrywał podpis DUCK gdzieś w tle. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj. Pomysł mi się spodobał, ponieważ nawet po latach sięga się po jego prace, tylko już nie żeby czytać, a żeby znaleźć podpis. Filip Bąk ilustrator Poznań zaprasza do lektury pozostałych odcinków Gołębi.

ilustrator_poznań

 

[su_row][su_column size=”1/2″]

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks na zamówienie łamiesz prawa autorskie ilustratora z Poznania. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

[/su_column][su_column size=”1/2″]
ilustracja na zamówienie
[/su_column][/su_row]

Jeśli szukasz grafika na zlecenie, potrzebujesz komiksu reklamowego, ilustracji na zamówienie, story boardu, czy brand hero napisz: FILIPBAK.PL@GMAIL.COM