Ilustrator Poznań prezentuje: Gołębie #6

ilustrator_poznań_twitter

Filip Bąk – ilustrator Poznań przedstawia szósty odcinek serii komiksowej Gołębie.

ilustrator_poznań

 

Każda seria komiksowych pasków charakteryzuje się pewnymi powtarzającymi się wątkami. W Garfieldzie gruby kot na tysiąc sposobów kłócił się z wagą, skopywał Odiego ze stoły lub dzielił się donutem z Jonem. W Fistaszkach Snoopy nie może napisać swojego opowiadania, a Charlie wciąż przegrywa mecz baseballa, a Peppermint Patty znów zasypia na lekcji. W Gołębiach jednym z wątków przewodnich będzie obserwowanie ludzi. Ludzie dla ptaków to istoty dziwne, nielogiczne, a nawet śmieszne. Dla mnie, jako autora, ten wątek jest tak naprawdę furtką, żeby mieszać świat ludzi i świat gołębi. Dzięki temu będę mógł opisywać współczesne wydarzenia z punktu widzenia ptaków. Filip Bąk ilustrator Poznań zaprasza do lektury.

ilustrator_poznań

 

[su_row][su_column size=”1/2″]

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks na zamówienie łamiesz prawa autorskie ilustratora z Poznania. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

[/su_column][su_column size=”1/2″]
ilustracja na zamówienie
[/su_column][/su_row]

Jeśli szukasz grafika na zlecenie, potrzebujesz komiksu reklamowego, ilustracji na zamówienie, story boardu, czy brand hero napisz: FILIPBAK.PL@GMAIL.COM