Ilustrator Poznań prezentuje: Gołębie #7

ilustrator_poznań_twitter

Filip Bąk – ilustrator Poznań przedstawia siódmy odcinek serii komiksowej Gołębie.

ilustrator_poznań

 

Poznajcie Letka, który jest gołębiem pocztowym. Jest to pierwszy odcinek z odświeżonej serii Gołębie, w którym wystąpiła ta postać. Do tej pory mogliście dostrzec go na górnym obrazku każdego paska oraz na bannerze.
Filip Bąk ilustrator Poznań zapowiada pewien nowy wątek, który został zainspirowany artykułem z Głosu Wielkopolskiego. Okazuje się, że w te wakacje rozpoczęto sezon polowań m.in. na: bażanty, cyraneczki, łyski, krzyżówki, słonki oraz gołębie grzywacze. Filip Bąk ilustrator Poznań nie wnika, czy redukcja tych gatunków jest słuszna, czy nie! Jest to jednak świetny temat, żeby rozpocząć wątki z naszym dzielnym listonoszem.

ilustrator_poznań

 

[su_row][su_column size=”1/2″]

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks na zamówienie łamiesz prawa autorskie ilustratora z Poznania. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

[/su_column][su_column size=”1/2″]
ilustracja na zamówienie
[/su_column][/su_row]

Jeśli szukasz grafika na zlecenie, potrzebujesz komiksu reklamowego, ilustracji na zamówienie, story boardu, czy brand hero napisz: FILIPBAK.PL@GMAIL.COM