Ilustrator Poznań prezentuje: Gołębie – bohaterowie

ilustrator_poznań_twitter

Filip Bąk – ilustrator Poznań przedstawia bohaterów z serii komiksowej: Gołębie.

ilustrator_poznań

 

Gołębie, niczym Smerfy, są do siebie bardzo podobne. W zasadzie szkic do każdej postaci wygląda tak samo. Jednak uważny czytelnik dostrzeże drobne różnice między ptakami. Do tej pory bohaterowie mogli się Państwu mylić, dlatego w tym tygodniu Filip Bąk ilustrator Poznań publikuje swoją ściągę. Flik posiada puszek na główce, Flikon na brzuszku. Ćwir to ten zwariowany ptak, który zawsze się uśmiecha, a jego cechą charakterystyczną są specyficzne źrenice. Letek, jak widać, to gołąb pracujący, więc rozpoznamy go po czapce listonosza. W dodatku pierwsze trzy gołębie to typowe gołębie skalne (Columba livia), a ten czwarty to gołąb pocztowy (Columba livia domestica), czyli gołąb domowy – daleki kuzyn skalnego.

Jednak to nie wszystkie cechy odróżniające gołębie od siebie. Poetyka komiksu oferuje różne mechanizmy, dzięki którym można podkreślić wyjątkowość danej postaci. Filip Bąk ilustrator Poznań zwraca uwagę na dymki. Każdy gołąb ma własną osobliwą formę wypowiedzi. W dodatku inne gatunki ptaków posiadają odmienne, charakterystyczne dla siebie dymki. Ludzie jak to ludzie, mówią w klasyczny sposób.

ilustrator_poznań

 

[su_row][su_column size=”1/2″]

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks na zamówienie łamiesz prawa autorskie ilustratora z Poznania. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

[/su_column][su_column size=”1/2″]
ilustracja na zamówienie
[/su_column][/su_row]

Jeśli szukasz grafika na zlecenie, potrzebujesz komiksu reklamowego, ilustracji na zamówienie, story boardu, czy brand hero napisz: FILIPBAK.PL@GMAIL.COM