STYL KLASYCZNY – ilustracja na zamówienie

ilustracja na zamówienie
wersja czarno-biała
ilustracja na zamówienie
wersja kolorowa
ilustracja na zamówienie
wersja z efektem “WOW!”

Co to jest?

Jest to ładna karykaturalność. Styl klasyczny daje Ci gwarancję, że Twoja grafika, rysunek, brand hero, komiks lub ilustracja na zamówienie będą estetyczne i spodobają się większości odbiorców.

Karykaturalność stworzona jest za pomocą śmiałych i obłych kształtów, a także zniekształconych proporcji. Postaci i przedmioty są podkreślone wyraźnym konturem oraz żywą kolorystyką. Przestrzeń uzyskana jest za pomocą subtelnego światłocienia. Ten styl można dopracować, jak i redukować. Rysunki będą wyraziste nawet w wersji czarno-białej.

Jakie robi wrażenie?

Styl klasyczny wywołuje pozytywne emocje. Postaci są wesołe i przyjazne. Ze względu na swoją popularność, można nazwać go “uniwersalnym”. Z powodzeniem wykorzystywany jest w filmach i komiksach na zamówienie o charakterze humorystycznym lub rodzinnym. Temu stylowi zawdzięczają sukces takie popularne komiksy i filmy animowane jak Kaczor Donald, Asteriks czy Smerfy.

Ilustracje na zamówienie w stylu estetycznym otaczają nas każdego dnia. Swoją atrakcyjnością przyciągają również dorosłych klientów. Identyfikują się z nimi największe marki na rynku, takie jak Kubuś, Nestlé, Nintendo, czy sklep Mrówka. Dobrze wykonana ilustracja na zamówienie lub brand hero dla firmy podkreśla profesjonalizm oraz nowoczesność przedsiębiorstwa.

ilustracja na zamówienie

Korzyści:

wywołuje pozytywne emocje –
uniwersalny, dla każdego odbiorcy –
możesz zamówić tańszą wersję czarno-białą –
możesz zamówić rysunek w grafice wektorowej –
możesz zamówić droższą wersję z efektem “WOW!” –
podkreśla przyjazność, nowoczesność i profesjonalizm firmy –

Zastosowanie:

  • BRAND HERO FIRMY
  • KOMIKS REKLAMOWY
  • ILUSTRACJE DO KSIĄŻKI
  • KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE
  • ILUSTRACJA NA ZAMÓWIENIE
  • ILUSTRACJE DO GRY PLANSZOWEJ
  • GRAFIKA DO GRY KOMPUTEROWEJ

Przykłady zastosowania stylu klasycznego komiksach, ulotkach, zaproszeniach, okładkach, grafikach i ilustracji na zamówienie.

 

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks reklamowy łamiesz prawa autorskie. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

ilustracja na zamówienie