O MNIE

[su_row][su_column size=”1/2″]

ilustrator_na_zlecenie

[/su_column][su_column size=”1/2″]

Cześć, jestem Filip.

Zawsze byłem marzycielem i chciałem w życiu robić to, w czym jestem najlepszy. Gdy w 2018 r. zakończyłem pracę w biurze architektonicznym zaryzykowałem, postawiłem wszystko na jedną kartę i zostałem ilustratorem na zlecenie.
Teraz pomagam swoim klientom w urzeczywistnianiu ich wizji, by skutecznie osiągać cele biznesowe lub prywatne.
Z wykształcenia jestem architektem, toteż do każdego tematu podchodzę jak do projektu budowlanego, gdzie istotny jest każdy szczegół.

[/su_column][/su_row]
[su_row][su_column size=”1/2″]

Dlaczego akurat komiks?

Od dzieciństwa moją pasją jest poetyka komiksu. Są to mechanizmy, dzięki którym można w czytelny sposób przedstawić np. emocje lub dynamiczne sceny. Całe swoje życie podporządkowałem zgłębianiu tej wiedzy.
W 2007 roku powołałem do życia audycję Prosto z Kadru w Radio Afera. Jest to najdłużej istniejący komiksowy podcast w Polsce, wyemitowano ponad 600 odcinków.
Od 2013 r. przez dwa lata byłem redaktorem naczelnym działu komiksowego na wówczas największym serwisie o fantastyce – Poltergeist.

[/su_column][su_column size=”1/2″]
ilustrator na zlecenie
[/su_column][/su_row]
[su_row][su_column size=”1/2″]
ilustrator na zlecenie
[/su_column][su_column size=”1/2″]

Mam na swoim koncie kilka publikacji, w których omawiałem aspekty techniczne sztuki komiksu. Prowadziłem również wiele prelekcji i warsztatów na wszystkich największych festiwalach komiksowych w Polsce.
Dzisiaj z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Opinie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu dla wielu firm z różnych branż, opracowałem własny system współpracy. Moi klienci mają dzięki temu pewność, że ich komiks, czy ilustracja na zlecenie, spełni oczekiwania.
Tutaj znajdziesz kilka opinii o współpracy ze mną.
[/su_column][/su_row]

Poniżej fragment 508. odcinka audycji Prosto z Kadru.