STYL ALTERNATYWNY – ilustracja na zamówienie

ilustracja na zamówienie
wersja czarno-biała
ilustracja na zamówienie
wersja kolorowa

Co to jest?

Jest to styl który powstał trochę w kontrze do stylu mainstreamowego, realistycznego oraz klasycznego.

Alternatywa jest mocno powiązana ze stylem hand made. Ilustracja na zamówienie nie ukrywa swoich niedoskonałości. Bohaterowie nie muszą być doskonali. Przedmioty nie muszą być przedstawione realistyczne, jak ze zdjęcia. Dopuszcza się wiele uproszczeń. W tym stylu ważna jest ekspresja rysownika.

Jakie robi wrażenie?

Nie ukrywajmy, odbiorcy nie zaznajomieni z tym stylem poczują się lekko skonfundowani. Porównując ze stylem mainstreamowym czy realistycznym stwierdzą, że ilustracja na zamówienie jest brzydka, niedokończona, zrobiona wręcz niedbale. Alternatywa właśnie taka jest. Odrzuca idealne piękno. Intryguje odbiorcę. Zmusza do spojrzenie na świat z innej perspektywy.

Styl alternatywny wykorzystuje się w dziedzinach, w których najważniejsze są emocje. Ten styl kojarzy się również z pracami artystycznymi. Przedsiębiorcy, którzy świadomie nie chcą płynąć w głównym nurcie i skupiać się na pewnej niszy, z powodzeniem decydują się na wizerunek alternatywny lub minimalistyczny.

ilustracja na zamówienie

Korzyści:

intryguje odbiorcę –
idealny styl do pokazania emocji –
kojarzy się z pracami artystycznymi –
podkreśla niezależność i kreatywność firmy –
możesz zamówić tańszą wersję czarno-białą –
możesz zamówić rysunek w grafice wektorowej –
tańszy niż ilustracja na zamówienie w innym stylu –

Zastosowanie:

  • KOMIKS DLA FIRMY
  • KOMIKS RODZINNY
  • KOMIKS REKLAMOWY
  • KOMIKS EDUKACYJNY
  • GRAFIKA NA ZLECENIE
  • KOMIKS SZKOLENIOWY
  • KOMIKS OKOLICZNOŚCIOWY
  • ILUSTRACJA NA ZAMÓWIENIE

Przykłady zastosowania stylu alternatywnego w ilustracji na zamówienie, komiksach na zlecenie, komiksach rodzinnych oraz komiksach jubileuszowych.

 

Drogi czytelniku!
Pamiętaj, że nie wszystko w Internecie jest za darmo. Ściągając i wykorzystując nielegalnie komiks reklamowy łamiesz prawa autorskie. Więcej o licencjach na legalne wykorzystywanie ilustracji znajdziesz TUTAJ.

ilustracja na zamówienie